company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Презентація вибіркових дисциплін для магістрів

Презентація вибіркових дисциплін – мейджорів для магістрів 1 курсу спеціальностей: 214 Готельно-ресторанна справа, ОП “Готельно-ресторанний бізнес” та 181 Харчові технології, ОП “Ресторанні та крафтові харчові технології”

9 вересня 2024 року на кафедрі готельного, ресторанного бізнесу і крафтових технологій відбулася презентація вибіркових дисциплін – мейджорів для магістрів 1 курсу спеціальностей: 214 Готельно-ресторанна справа, ОП “Готельно-ресторанний бізнес” та 181 Харчові технології, ОП “Ресторанні та крафтові харчові технології”. Викладачі кафедри представили основні положення та особливості вибіркових дисциплін, що запропоновані для опанування. Магістри після презентації заповнили гугл-форму, у якій зробили свій вибір. Дякуємо професорсько-викладацькому складу за професійне представлення дисциплін та магістрам за увагу та організованість!