Меню
company logo
ХНЕУ ім. С. Кузнеця

Події

Відбувся захист звітів з переддипломноі практики здобувачів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

7 травня 2024 року на кафедрі готельного і ресторанного бізнесу ХНЕУ ім.С.Кузнеця відбувся захист звітів з переддипломноі практики здобувачів 4 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

🔹 Під час захисту бакалаври продемонстрували набуті знання, креативність мислення, експертність та вразили неухильним прагненням до пізнання і розвитку.

Вітаємо наших бакалаврів із успішним завершенням одного із важливих етапів академічного шляху, пишаємося Вашими зусиллями та досягненнями.

❤️ Бажаємо успішного подолання наступних, уже завершальних, етапів навчання на бакалавріаті!

Ми впевнені, що разом ми зможемо все❗️

Ваша кафедра готельного і ресторанного бізнесу! ❤️❤️❤️

Ознайомлювальна практика!

6 травня 2024 року у здобувачів 1 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 241Готельно-ресторанна справа згідно навчального плану та графіку навчального процесу
розпочалась ознайомлювальна практика!

Викладачі-керівники практики кафедри готельного і ресторанного бізнесу ХНЕУ ім.С.Кузнеця зустрілися зі здобувачами на першій лекції, на якій повідомили про:

🔸 терміни та бази практики;

🔹 розподіл за керівниками практики;

🔸 особливості проходження практики;

🔹 вимоги до написання звіту та щоденника практики;

🔸 проведений інструктаж з техніки безпеки;

та обговорені інші питання стосовно питань з проходження практики та оформлення звітів.

‼️ Для зручності відтворення змісту зустрічі Лекцію записано і викладено разом з усіма методичними рекомендаціями на ПНС (персональні навчальні системи ХНЕУ).

Бажаємо нашим здобувачам успіхів та творчого натхнення!

———

Організаційні збори кафедри готельного і ресторанного бізнесу зі здобувачами 4 курсу першого (бакалаврского) рівня вищої освіти спеціальності 241Готельно-ресторанна справа» з приводу переддипломної практики

15 квітня 2024 року відбулись організаційні збори кафедри готельного і ресторанного бізнесу зі здобувачами 4 курсу першого (бакалаврского) рівня вищої освіти спеціальності 241Готельно-ресторанна справа» з приводу переддипломної практики.

📣 На зборах здобувачам повідомлено:
🔹 мету і завдання практики;
🔸 графік проведення практики – 15.04.-04.05.2024 р.,

🔹закріплення за керівниками та базами практики;
🔸порядок підготовки та захисту звітів;
🔹проведений інструктаж з техніки безпеки.

📌Переддипломна практика спрямована на забезпечення заключного етапу опанування здобувачами професійної діяльності відповідно до сучасних вимог практичної підготовки та здобуття матеріалів для написання дипломного проекту.
📌Переддипломна практика здобувачів має за мету закріпити, розширити, поглибити і систематизувати компетентності, отримані під час вивчення спеціальних дисциплін, перевірити професійну готовність до самостійної трудової діяльності.
📌Переддипломна практика здійснюється на провідних закладах готельно-ресторанного бізнесу на основі договорів між ХНЕУ ім. С.Кузнеця та підприємствами індустрії гостинності.

🌍 Бажаємо нашим здобувачам плідної праці та успіхів під час проходження переддипломноі практики!

Захист звітів з комплексної практики за фахом здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

17.10.2023 на кафедрі готельного і ресторанного бізнесу відбувся захист звітів з комплексної практики за фахом здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти ОП «Готельно-ресторанний бізнес»

Під час захисту магістри продемонстрували набуті знання, креативність мислення, експертність та вразили неухильним прагненням до пізнання і відповідальністю.

Вітаємо наших магістрів із успішним завершенням одного із важливих етапів академічного шляху, пишаємося Вашими зусиллями та досягненнями.

Бажаємо успішного подолання наступних, уже завершальних, етапів навчання у магістратурі!

Ми впевнені, що разом ми зможемо все!
Ваша кафедра готельного і ресторанного бізнесу!